Девід Пеннелл
Професор, Університет Західної Австралії
Курс присвячений сільському господарству, включаючи сільськогосподарське виробництво та взаємозв’язок між сільським господарством та довкіллям. Вивчимо ці питання з точки зору економіки, і сподіваємося, що економіка збагатить наше розуміння того, що відбувається, і того, що мало б відбуватися у сільському господарстві та управлінні природними ресурсами.
Розглянемо широкий спектр питань, в тому числі:
Саме для тих, хто бажає отримати ці знання та вміння, створено курс «Сільське господарство, економіка та природа»!
4 навчальних тижнів із загальною кількістю понад 30 коротких відеолекцій, в тому числі інтерв’ю, демонстрації та практичні завдання. Кожного тижня будуть матеріали для читання, короткий тест для перевірки засвоєння матеріалу та заключний іспит, по результатам успішного складання якого ви отримаєте сертифікат.
Тиждень 1. Сільськогосподарська продукція та ціни на неї. Залежність сільського господарства від природних ресурсів. Сюди входить вивчення історії сільськогосподарського виробництва та ціноутворення, пояснення змін, які відбулися у цьому процесі протягом часу, попит та пропозиція сільськогосподарської продукції.
Тиждень 2. Ресурсні виклики та виклики довкілля, з якими стикається сільське господарство, включаючи доступність води, пік фосфору, резистентність до дії гербіцидів та зміна клімату.
Тиждень 3. Економіка сільськогосподарської діяльності. Аналізу дій та їхніх результатів. Оптимальний рівень дії - яким він має бути, щоб максимізувати доходи фермера. Забруднення довкілля. Якою в такому випадку має бути інтенсивність дії. Пласкі функції винагороди, що допоможе нам зрозуміти ліміти гнучкості, яку мають фермери у застосуванні тих чи інших заходів. Розрахункові таблиці.
Тиждень 4. Економіка збереження земель. Оцінка існуючих практик збереження земель, правильне обрахування вигоди та витрат, також неекономічні фактори. Практичний приклад: ресурсозберігаюче землеробство. Розрахункові таблиці.
На третьому та четвертому тижні будемо вчитися як правильно працювати з розрахунковими таблицями. Я на практиці покажу вам, як потрібно створювати таблицю для вирішення двох економічних проблем: оптимізація вживаних заходів та дисконтування відкладених вигод та витрат, які можуть мати місце в різні періоди.
Кожного тижня одне інтерв’ю з експертом, залежно від теми конкретного тижня. Серед наших експертів будуть фермери, вчені-агрономи, економісти сільськогосподарської сфери та агроконсультант.
Професор, Університет Західної Австралії
Цей курс є безкоштовним. Усе, що вам знадобиться, – доступ до інтернету.
Так. Успішно виконавши завдання курсу, ви отримаєте сертифікат про його проходження.
Відеолекції, завдання і можливість отримати сертифікат доступні в будь-який час.